ZaKładka gra dla WOŚP - licytujmy

ZaKładka gra dla WOŚP - licytujmy

Gramy dla WOŚP i WOŚP w Krakowie 💫
Już od lat i o jeden dzień dłużej.
 
A do licytacji wystawiamy to, w czym jesteśmy najlepsi – jedną z naszych nadchodzących kolacji z komentowaną degustacją win w ramach cyklu “Naturalnie”. Jego celem jest przybliżenie win BIO, organicznych, wszystkich tych, które wytwarzane są metodami naturalnymi. W naszych progach gościliśmy już między innymi Winnice Kojder DOM Bliskowice, Winnicę Dwór Sanna oraz hiszpańską winnicę Bodegas Menade.
 
Relacje z naszych spotkań możecie zobaczyć tutaj: https://winowkrakowie.com/tag/naturalnie/.
Znacie emocje, które towarzyszą naszym kolacyjnym spotkaniom, a voucher ma ważność aż do czerwca 2023 roku!
Zapraszamy do licytacji.

SZCZEGÓŁY

Przedmiot aukcji: Bon podarunkowy na udział w kolacji z komentowaną degustacją win w ramach cyklu NATURALNIE, którego celem jest przybliżenie win BIO, organicznych, wszystkich tych, które wytwarzane są metodami naturalnymi. W naszych progach gościliśmy już między innymi Winnice Kojder, Dom Bliskowice, Winnicę Dwór Sanna oraz hiszpańską winnicę Bodegas Menade.

Relacje z naszych spotkań możecie zobaczyć tutaj: www. winowkrakowie. com /tag /naturalnie/

Bon realizuje udział w wydarzeniu dla 2 osób.

Miejsce: ZaKładka Bistro de Cracovie, Kraków, ul. Józefińska 2

Realizacja: po uprzedniej rezerwacji drogą mailową: renata@zakladkabistro .pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Kolacja z komentowaną degustacją win w ramach licytacji WOŚP”. Bon z nadanym numerem zostanie wysłany na wskazany przez wygranego adres mailowy.

Data ważności: Zaproszenie jest do wykorzystania do 30.06.2023 r.

LINK DO AUKCJI

AUTOR

Z wykształcenia biolog ze specjalizacją nauczycielską oraz z zakresu genetyki, z zawodu i pasji restauratorka. Z gastronomią związana od ponad dwudziestu lat. Od 2013 r prowadzi wraz z mężem, Rafałem Targoszem krakowską restaurację ZaKładka Bistro de Cracovie, wyróżnianą w przewodniku Michelin oraz Gault&Millau. Od 2019 jej restauracja otrzymuje Award of Excellence Magazynu Wine Spectator.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *