Vinoteka 13

Vinoteka 13

Vinoteka 13 to marka istniejąca na rynku Polskim od wielu lat. Jest to sieć sklepów z winem połączonych z barami i delikatesami nawiązując w ten sposób do oryginalnego konceptu włoskiego aperitivo czy hiszpańskiego tapas.

W naszych Vinotekach 13 łączymy najwyższą jakość proponowanych produktów z bezpretensjonalną atmosferą i kompetentną obsługą. Nasze wina sprowadzamy bezpośrednio od producentów, co pozwala na zachowanie atrakcyjnej relacji ceny w stosunku do jakości. Proponujemy wina o wyjątkowej klasie i ogromnym zróżnicowaniu zarówno pod względem uprawianych szczepów winorośli, jak i odmienności regionów geograficznych. Wiele z nich to wina nagradzane przez specjalistyczne pisma takie jak Wine Spectator, Gambero Rosso, Decanter. Posiadamy wspaniałe okazy z różnych regionów włoskich, uznanych regionów winiarskich Francji oraz innych części świata.

Niniejszy wybór jest wynikiem naszych osobistych fascynacji – wina odkrywane podczas licznych podróży, spotkań z winiarzami, niekończących się rozmów i degustacji, pozwoliły stworzyć kolekcję kilkuset gatunków.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *