Kalendarz winiarskich imprez by Taste It All

Kalendarz winiarskich imprez by Taste It All

Dla wszystkich organizatorów imprez jesień tego roku okazuje się jedną wielką zagadką. Znakomita ilość planowanych miesiącami wydarzeń zostaje odwołana lub przekładana na lepsze, zdrowsze czasy. Nowe imprezy organizowane są ad hoc, a ich ostateczne realizacje stoją również pod dużym znakiem zapytania.

Taste It All udało się zachować 10 z 11 degustacji planowanych na drugą połowę 2020 roku. Część z nich odbyła się ze znakomitym powodzeniem, m.in. dwie edycje Warszawskiego Festiwalu Wina w Pasażu Wiecha, czy też niezwykle licznie odwiedzona nowa degustacja dla branży i konsumentów 3 City Wine Fest, współorganizowana z trójmiejskim animatorem sceny winiarskiej, Dawidem Sojką.

A co proponujemy na kolejne miesiące:

25-26-27.09 Warszawa, Pasaż Wiecha: Warszawski Festiwal Wina, trzecia edycja na zakończenie wakacji, połączona z kiermaszem i warsztatami oraz strefą food, a także sceną jazzową, które miłośnikom wina zapewnią rozrywkę na cały weekend oraz pożegnanie lata w miejskim szykownym stylu (nasze degustacje zawsze odbywają się w profesjonalnych kieliszkach Spiegelau!).

27.09 Warszawa, hotel Mercure Centrum: Degustacja Sommelierska Auchan, impreza przeznaczona dla sommelierów, podczas której będą mieli okazję zapoznać się z nową jesienną ofertą win z akcji Jesienny Festiwal Win, którą Auchan organizuje we wszystkich swoich sklepach w dniach 8-18.10 – w tych dniach sommelierzy będą wspierać strefy wina w marketach sieci swoją profesjonalną wiedzą i doświadczeniem

2-3-4.10 Warszawa, Pasaż Wiecha: Taste It All Festiwal Kraftu, w atmosferze October Fest będziemy świętować magię bursztynowego napoju, będzie również strefa edukacji i gastronomii, której blisko do piwnych połączeń.

27-28-29.11   Warszawa, Pasaż Wiecha: Taste It All Świąteczny Festiwal Wina, w uroczej świątecznej atmosferze, na ozdobionym choinkami i magicznymi światełkami Pasażu, otworzymy wielki winiarski sklep z propozycjami i na świąteczny stół i pod choinkę, ale też i ogrzejemy zmarznięte dłonie gości jakościowym grzańcem i nakarmimy świątecznymi przysmakami. Nie zabraknie również bąbelków na zakończenie 2020 roku.

5.12 Gdańsk, Hotel Mercure: 3 City Wine Fest Christmas, winiarskie święta, tym razem pod dachem, które pokażą przegląd propozycji na świąteczny stół zarówno dla HoReCa, jak i dla konsumentów, liczne seminaria i warsztaty podniosą kompetencje winiarskie gości, a sprzedaż na miejscu pomoże skompletować ciekawe zestawy win na sezon świąteczno-noworoczny. Chef kuchni Mercure, Łukasz Miecznikowski, znowu oczaruje wszystkich swoimi propozycjami kulinarnymi.

To nie wszystkie planowane imprezy, pozostałe jednak są na zbyt wczesnym etapie organizacji, by chwalić się nimi publicznie.

Ciekawym dodatkiem do tej bogatej listy wydarzeń jest fakt, że koncepcyjnie i merytorycznie są organizowane przez nasze nowe biuro w Los Angeles, gdzie rodzą się pomysły i skąd płyną emaile do naszych klientów z całego świata, zaś operacyjnie przez polską centralę firmy w Warszawie.

Informacje o wszystkich naszym imprezach znajdziecie na https://www.facebook.com/tiawineandfoodpromotion

Szczegółowych informacji udzielają:

– Katarzyna Piecychna Odunuga events@tasteitall.eu , tel . 600 209 924 (tylko przez whatsapp)

– Marzena Krucz m.krucz@tasteitall.eu, tel. 604 270 848.

*wpis partnerski

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *