25.02 | Nizio Naturals w ZaKładce – Naturalnie

25.02 | Nizio Naturals w ZaKładce – Naturalnie

Roztocze – miejsce pełne naturalnego piękna przyrody, ciszy i spokoju. Tu swoje korzenie ma koncept, który chcemy Wam przedstawić: Dwór Sanna – miejsce, które można pokochać „od pierwszego wejrzenia”. Współistniejące tu gospodarstwo Nizio Naturals działa jak perpetuum mobile, które dzięki współpracy zwierząt, roślin, słońca oraz pracy człowieka praktycznie samo wytwarza wartościowe plony. Tak spójny ekosystem pozwala wytwarzać – przy niewielkiej ingerencji człowieka – doskonałe wino i sery, które są całkowicie ekologiczne.

Cieszymy się, że po krótkiej przerwie będziemy mogli się znowu spotkać. Mieliśmy dużo planów, tych bardziej ambitnych i tych nieco mniej. Jednak – Tradycją ZaKładki, francusko-polskiego bistro w krakowskim Podgórzu, stała się organizacja kolacji połączonych z degustacją win, w której uczestniczą przedstawiciele winnic. Chcemy kontynuować tę tradycję. Spotkajmy się ponownie przy wspólnym stole w ten piątkowy wieczór z winami Nizio Naturals i gospodarzami Dworu Sanna.

Ci z Was, którzy znają nasze możliwości wiedzą, że warto się wybrać. Natomiast dla tych, którzy będą z nami pierwszy raz – zaserwujemy 5 daniową kolację wraz z degustacją co najmniej 5 rodzajów wina (z reguły jest go dużo więcej). Menu pozostaje zawsze niespodzianką, prosimy jednak o kontakt w sprawie ewentualnych alergii lub przygotowania wersji wegetariańskiej/wegańskiej.

Kolacja odbędzie się w piątek – 25 lutego 2022 roku, o godzinie 19:00. Rezerwacji na kolację oraz komentowaną degustację, w cenie 249 zł za osobę, można dokonać wyłącznie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego (https://sklep.zakladkabistro.pl/). Bilety otrzymają Państwo drogą mailową po dokonaniu płatności.

Lista win

wkrótce
 

Prowadzenie

Dariusz i Karol Nizio

Informacje od organizatora

piątek, 25 lutego 2022, godz. 19:30

ZaKładka Bistro de Cracovie, ul. Józefińska 2

Koszt 249 zł

Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *