20.05 | Champagne Cuchet-Cez w ZaKładce - Naturalnie

20.05 | Champagne Cuchet-Cez w ZaKładce - Naturalnie

Współcześnie darzone uznaniem marki to już nie są przedmioty będące wytworem ludzkich rąk, lecz otoczone mitem „atrybuty” zdolne odmienić życie zwykłego człowieka, nadać mu sens i zdobyć uznanie. Czy tak samo rzecz ma się z otoczonym kultem synonimem bogactwa i luksusu – francuskim Champagne?

Prawdziwy Champagne uznawany jest bowiem za najbardziej elegancki napój musujący na świecie. Wykwintność tego trunku podkreślana jest przez jego wyjątkowość i unikalność. Oryginalny szampan produkowany jest tylko i wyłącznie w Szampanii – jednym z winiarskich regionów Francji i według ściśle określonego procesu.

To właśnie z tego miejsca pochodzi nasz dzisiejszy gość specjalny: gospodarz winnicy „Champagne Cuchet-Cez”, który wraz z Ewą Pariselle, importerką win francuskich przedstawi nam historię tego wyjątkowego trunku. Wspólnie opowiedzą „co w champagne w trawie piszczy”, udzielą odpowiedzi na trudne pytania, oraz spędzą z nami przy wspólnym stole ten miły wieczór.

Menu i selekcja win pozostaje zawsze niespodzianką, prosimy jednak o kontakt w sprawie ewentualnych alergii lub przygotowania wersji wegetariańskiej/wegańskiej.

Kolacja odbędzie się w piątek – 20 maja 2022 roku, o godzinie 19:00. Rezerwacji  na kolację oraz komentowaną degustację, w cenie 259 zł za osobę, można dokonać wyłącznie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego (https://sklep.zakladkabistro.pl/). Bilety otrzymają Państwo drogą mailową po dokonaniu płatności.

Informacje od organizatora

piątek, 20 maja 2022, godz.  19:00

ZaKładka Bistro de Cracovie
ul. Józefińska 2, 30-529 Kraków

259 zł

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/822044825861535/

Dodatkowe informacje: manager@zakladkabistro.pl

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *